Profil użytkownika
JAPONETKA Pracownia Dodatków
JAPONETKA Pracownia Dodatków
Małopolskie
JAPONETKA JAPONETKA Pracownia Dodatków
O mnie


Zaczęło się od tego, że szukając dodatków na własne śluby (oraz śluby naszych przyjaciółek, sióstr itd.) – stwierdziłyśmy, że nie ma w czym wybierać... Ma to być najpiękniejszy dzień w życiu, chcemy czuć się wtedy wyjątkowe i piękne, szukamy tej jedynej sukni... Dlatego uwierzcie – nie warto słuchać ekspedientki, która proponuje nam krótki welon z lamówką i jeszcze mówi, że dobrze wyglądamy :)

Chciałybyśmy, żeby dodatki ślubne z naszej pracowni były godnym dopełnieniem Waszych strojów. Na japonetka.pl znajdziecie nie tylko biżuterię i ozdoby do włosów, ale także torebki. Bo gdzie schować błyszczyk, puder i najważniejsze – chusteczki!? Wcisnąć za podwiązkę? Z własnego doświadczenia – niewielka torebka to dobry pomysł, zwłaszcza, gdy świadkowa chwilowo się nam zgubi, zabierając nasze rzeczy :)
Na koniec dodamy, iż wszystkie ozdoby do włosów oraz biżuteria – są u nas wykonywane ręcznie. I najważniejsze... każda rzecz z japonetka.pl jest pojedynczym egzemplarzem. Bo przecież dodatki powinny być wyjątkowe, tak jak ich właścicielki, czyli my – kobiety :)
Wszystkim Pannom Młodym i ich przyszłym mężom życzymy, aby dzień ślubu był naprawdę idealny, a później... to już tylko dużo szczęścia i jeszcze więcej miłości...
- dziewczyny z Pracowni Dodatków